Namiary

czyli: jak nas dorrrrrwać !...


Zanim się z nami skontaktujesz, przypominamy:


NIE DAJEMY JAZD NA NASZYCH KONIACH
NIE PROWADZIMY PENSJONATU
NIE CHCEMY OFERT MARKETINGOWYCH ANI WSZELKIEGO TEGO TYPU SPAMU REKLAMOWEGO
NIE CHCEMY OFERT KUPNA-SPRZEDAŻY SIANA, SŁOMY, KONI, MASZYN - słowem: CZEGOKOLWIEK !

Stajnia TROT to tylko niewielka, niekomercyjna, przydomowa stajenka, a ta strona jest tylko prywatną stroną domową. Nie prowadzimy żadnej działalności gospodarczej, związanej z końmi. Nie jesteśmy ośrodkiem jeździeckim ani agroturystycznym. Nie świadczymy usług transportu koni, nie wypożyczamy bukmanki, nie zajmujemy się handlem ani usługami. Prosimy nie kierować do nas pytań o możliwość postawienia u nas swojego konia, ani o naukę jazdy w naszej stajni na naszych wierzchowcach.
Z naszej strony możliwe jest jedynie prowadzenie konsultacji jeździeckich dla posiadaczy własnych koni, którzy chcą doskonalić się w sztuce jeździeckiej.
Wszystkich zawiedzionych i rozczarowanych bardzo serdecznie przepraszamy.


Oto jak nas "namierzyć":

Stajnia "TROT"


ul. Wolności 45a
42-595 Sączów

GPS: 50.43345189999999 19.041672999999946

tel. Gosi:

tel. Tomka:(Przepraszam za nieco infantylne obrazki; jest to ochrona przed botami.)

Facebook: Stajnia Trot
konto jest prowadzone przez Gosię

Szczegółowy opis sposobu dojazdu znajduje się poniżej. Uwaga: jeszcze raz przypominamy, że nie prowadzimy działalności komercyjnej - jeśli zechcesz znienacka wpaść do nas i pojeździć konno, to licz się z tym, że raczej może to być niemożliwe, niestety...

W związku z narastającą plagą spamu informujemy, że zabraniamy wykorzystania naszych numerów telefonów, kont mailowych, adresu pocztowego oraz księgi gości do reklamowania się lub przekazywania nam wszelkich informacji przez nas nie zamawianych, a mogących mieć rolę promocyjno-handlową. Ja, Tomek_J uprzedzam, że będę publikował listę najbardziej uprzykrzonych spamerów, oczywiście zdecydowanie odradzając wszelkie kontakty z nimi. Zaœ w rozmowach bezpoœrednich ze spamerami, zabierajšcymi mi spokój i bezcenny czas, będę ekstremalnie wredny, nieuprzejmy i upierdliwy. Czyli: jak zwykle.Dojazd:Mapka pochodzi z internetowego serwisu MAPS.GOOGLE.PLOd strony Katowic, Krakowa - najlepiej kierować się autostradą w kierunku na Warszawę. Należy przejechać przez Sosnowiec, minąć po lewej najpierw Centrum Handlowe M1 leżące na granicy Będzina i Czeladzi, a potem - także po lewej - górę Dorotkę. Zjeżdżając w dół za Dorotką napotykamy skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną przy Elektrowni Łagisza - tam trzeba skręcić w lewo i dalej jechać cały czas prosto (za drogą z pierwszeństwem przejazdu) kolejno przez: Gródków, Psary, Strzyżowice, Górę Siewierską, Siemonię. W Siemoni droga na Pyrzowice skręca w prawo - trzeba jechać dalej prosto (drogą z pierwszeństwem przejazdu) przez las (jakieś 2 km). Wyjeżdżając z lasu widać już Sączów z chatakterystycznym, żółtym kściołem na górce. Po wjeździe do Sączowa na pierwszym skrzyżowaniu należy skręcić w prawo - to już nasza ulica Wolności. Stajnia mieści sie bezpośrednio za drugim przystankiem autobusowym, ok. 500 metrów od skrzyżowania.

Uwaga: droga od Łagiszy jest główną drogą na lotnisko i trasą tranzytową dla ciężarówek - często się trafiają patrole policji z radarami. Zazwyczaj stoją w następujących miejscach:

- jakieś 500 m za tablicą "Gródków", po lewej, na szczycie długiego, prostego podjazdu
- w Strzyżowicach tuż za zakładem betoniarskim po prawej
- czasem w Siemoni jakieś 300 m za zakładem betoniarskim "Ryszard" po prawej, w takiej ślepej uliczce lub tuż przed wjazdem do lasu

***


Z Bytomia i Rudy Sląskiej najlepiej dostać się do Piekar Sląskich, nastęnie jadąc w kierunku na Tarnowskie Góry dojechać przez Orzech do świerklańca. W świerklańcu skręca się w prawo w kierunku na Siewierz. Przejeżdżamy kolejno przez Niezdarę i Tąpkowice. Za Tąpkowicami po prawej stronie drogi jest stacja benzynowa Pat Oil z charakterystycznym bunkrem obok. Za nią jest skrzyżowanie, na którym trzeba skręcić w lewo, pod górkę, do Sączowa - to jest to samo miejsce, które jest opisane powyżej, więc oczywiście na 3-cim skrzyżowanku w Sączowie skręcamy w lewo (obok remizy strażackiej), w ulicę Wolności.

Z kierunku od Poznania - najlepiej przejechać obwodnicą wokół Tarnowskich Gór, dojechać do Swierklańca, a dalej - jak wyżej.

***


Od strony Warszawy, Zawiercia - należy dostać się do Siewierza i na głównim skrzyżowaniu kierować się na Tarnowskie Góry (jadąc od Warszawy skręcamy w prawo, z Zawiercia - na wprost). Przejeżdżamy kolejno: Boguchwałowice, Przeczyce, Mierzęcice, Nową Wieś, Celiny. Ok. kilometra za Celinami po prawej stronie drogi jest stacja benzynowa Alf, a za nią to samo skrzyżowanie, na którym trzeba skręcić w lewo, pod górkę, do Sączowa. Na 3-cim skrzyżowanku skręcamy w lewo (obok remizy strażackiej), w ulicę Wolności.

Z rozlicznych okolicznych miast (Będzin, Katowice, Tarnowskie Góry) można dojechac autobusami KZK GOP. Szczegóły nt. połączeń znajdziesz korzystając z internetowego rozkładu jazdy tej firmy (http://www.kzkgop.com.pl):


A na koniec mała ciekawostka - okolice Sączowa z satelity:Zdjęcia z internetowych serwisów:
- http://maps.google.com
- http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/