Kliknij i odwiedź
zaprzyjaźnione strony
Kliknij i odwiedź
zaprzyjaźnione stronyNajnowsze wydarzenie:
04.08.2020
Najnowsze opracowanie:
27.07.2020
Trotowe jazdy rodzinne O konikowym piśmiennictwie w starożytności
Bardzo Ważne Informacje - koniecznie przeczytaj !

Przypominamy: NIE DAJEMY JAZD NA NASZYCH KONIACH, NIE PROWADZIMY PENSJONATU, NIE CHCEMY OFERT MARKETINGOWYCH ! Stajnia TROT to tylko niewielka, niekomercyjna, przydomowa stajenka, a ta strona jest tylko prywatną stroną domową. Nie prowadzimy żadnej działalności gospodarczej, związanej z końmi. Nie jesteśmy ośrodkiem jeździeckim ani agroturystycznym. Nie świadczymy usług transportu koni, nie wypożyczamy bukmanki, nie zajmujemy się handlem końmi. Prosimy nie kierować do nas pytań o możliwość postawienia u nas swojego konia, ani o naukę jazdy w naszej stajni na naszych wierzchowcach. Z naszej strony możliwe jest jedynie prowadzenie konsultacji jeździeckich dla posiadaczy własnych koni, którzy chcą doskonalić się w sztuce jeździeckiej. Wszystkich zawiedzionych i rozczarowanych bardzo serdecznie przepraszamy.

Ważne: masz prawo do linkowania ! Uprzejmie informujemy, że z dniem 20.06.2018 udzielamy całej ludzkiej populacji nieograniczonego miejscem ani czasem prawa do swobodnego, darmowego linkowania każdego tekstu, zdjęcia, grafiki, filmu i pliku, który stanowi lub będzie w przyszłości stanowił własność Stajni Trot, a który będzie opublikowany na stronie STAJNIATROT.PL. Będzie nam przy tym bardzo miło, jeśli linkując poinformujecie w dowolny sposób odbiorców, skąd linkowany materiał pochodzi.

Informujemy, że nie wyrażamy zgody na wykorzystanie zamieszczonych na naszej stronie danych kontaktowych: adresu, numerów telefonów, adresów mailowych itp. do przesyłania nam jakichkolwiek materiałów o charakterze promocyjno-handlowym, reklam, zapytań o chęć ewentualnej współpracy itp. "zawracaczy czterech liter" oraz wszelkich treści przez nas nie zamówionych.